31 İlde AFAD Müdürü Değişti! Trabzon Müdürü İse…

 İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından yeni atamalar yapıldı.
İşte Gerçekleştirilen Yeni AtamalarÇorum İl Müdürlüğü görevine Trabzon İl AFAD Müdürü Ömer Kıratlı atandı.Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan, Bursa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne, Erzincan AFAD İl Müdürü Kadir Çelik, Aksaray AFAD İl Müdürlüğüne, Malatya İl AFAD Müdürü Mustafa Türker, Kırıkkale İl Müdürlüğüne,Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nda daire başkanı Bekir Şen, Sakarya AFAD İl Müdürlüğüne, Bolu AFAD İl Müdürü Cengiz Çavuş, Erzincan AFAD İl Müdürlüğüne,Artvin Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde mühendis olan Selim Polat, Ardahan İl Müdürlüğüne,Bilecik İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Hayri Demirel, Çanakkale’ye,Konya AFAD İl Müdürü Yıldız Tosun, Denizli AFAD İl MüdürlüğüneBursa İl AFAD Müdürü Yalçın Mumcu, AFAD Aydın İl Müdürlüğüne,AFAD Başkanlığında araştırmacı Ahmet Ali Artun, Bilecik İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne, Eskişehir AFAD İl Müdürü Recep Bayar, Konya İl Müdürlüğüne,Edirne İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Altındal, Malatya İl Müdürlüğüne,Bolu AFAD şube müdürü Celal Kürşat Bozkurt, Bolu İl MüdürlüğüneIsparta AFAD İl Müdürlüğüne Trabzonlu Sakarya AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Isparta AFAD İl Müdürlüğüne atandı. Kaşkaş’ın yerine ise Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığında daire başkanı olarak görev yapan Bekir Şen atandı.
Trabzon AFAD İl Müdürü31 ilin AFAD Müdürü değiştirilirken, 2012 yılından beri Çorum’da AFAD İl Müdürü olarak görev yapan Elvan Kaya, Edirne’ye atandı. Kaya’nın yerine Trabzon İl AFAD Müdürü Ömer Kıratlı getirildi. 
Trabzon AFAD İl Müdürü, açıklanan listede henüz netlik kazanmamış durumda. Önümüzdeki günlerde durumun netleşmesi bekleniyor.