Abdulkadir Koşa Koşa Gidiyor! Acun Ilıcalı Abdulkadir Transferini Resmen Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’dan ayrılmak istediğini açıklayan Abdulkadir Ömür’ün Hull City’ye transfer olmak üzere.
Medyada hakkında bir çok transfer haberi çıkan Abdulkadir Ömür’ün İngiltere’ye gitmek istediği biliniyordu.
Özellikle Pendikspor’a gitmeyi kabul etmeyen Abdulkadir’in Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’ye transfer olmak istediği öğrenilmişti.
Trabzonlu futbolcunun bu talebi sonrası Trabzonspor Hull City ile transfer görüşmelerine başlamıştı.
Acun Ilıcalı Abdulkadir Transferine Hız VerdiBonservis konusunda da anlaşma sağlayan Trabzonspor ve İngiliz temsilcisi transferi sonuçlandırmak üzere gerekli çalışmalara hız verdi.
Transfer hakkında Beyaz Futbol’a konuşan Acun Ilıcalı, “Abdülkadir konusunda temaslarımız sürüyor. Trabzonspor ile görüşme halindeyiz. Sevgili Ertuğrul Doğan Başkanımız, Abdülkadir Ömür’ün kariyeri açısından bu duruma gayet pozitif yaklaştı” dedi.
Abdulkadir Hull City’de Oynamak İstiyorAbdulkadir’in transferi çok istediğini doğrulayan Acun Ilıcalı, “Abdülkadir Hull City’de oynamak istiyor. Ben de Abdülkadir Ömür’ün çok ciddi bir potansiyeli olduğunu ve yüksek rakamlara ulaşabileceğini düşünüyorum. 
Trabzonspor’un da Abdülkadir Ömür’ün de ciddi bir hakkının kalması şeklinde ciddi bir teklifle bu işi sonuçlandırmak istiyorum” sözlerini sarf etti.
Trabzonspor Sonraki Satıştan FaydalanacakGelecekte olası bir satışta Trabzonspor’un da pay almasını istediğini sözlerine ekleyen Acun, “İleride yüksek bir kazanç olursa Trabzonspor’un da buradan yararlanmasını istiyorum. Hem onlara faydamız olur  hem bize hem Abdülkadir’e hem Türk futboluna… Bu şekilde görüşüyoruz. Şuan imzayı atmadık ama olumlu gidiyor diyelim.” ifadelerini kullandı.