Abdullah Avcı Planını Yaptı! Trabzonspor’da Eksikler Dönmezse…

Kadroda rotasyon sıkıntısı yaşayan teknik direktör Abdullah Avcı, Ziraat Türkiye Kupası 5. turundaki Manisa maçı öncesinde Bakasetas, Abdülkadir, Denswil, Umut ve Enis’ten gelecek olası iyi haberlere odaklandı.
Sakatlar ve Afrika Uluslar Kupası’na katılan oyuncuların etkisiyle ciddi rotasyon sorunları yaşayan Trabzonspor’da Abdullah Avcı, sağlık ekibinden gelecek potansiyel olumlu haberlere odaklandı.
Abdullah Avcı AntrenmandaAbdullah Avcı’dan Rotasyon PlanlarıPerşembe günü Manisa FK ile karşılaşacak olan bordo-mavililerde, Anastasios Bakasetas, Abdülkadir Ömür, Stefano Denswil, Umut Bozok ve son Antalyaspor maçında sakatlanan Enis Destan’ın forma giyip giyemeyeceği belirsizliğini sürdürüyor.
Abdullah Avcı Planını Yaptı!Bu oyuncuların bir kısmının sahada olmasını uman tecrübeli teknik direktör, sürekli olarak sağlık ekibinden oyuncularının güncel durumlarına dair bilgiler alıyor.
Eğer bu 5 oyuncu yetişmezse, Avcı’nın altyapıdan birçok oyuncuyu A takıma dahil etmesi bekleniyor.
Sezon başı kampında sakatlanan ve çapraz bağları koparan Mislav Orsic’ten beklenen haber geldi.
Orsic Trabzonspor AntrenmanıOrsic Trabzon’a DöndüBordo-mavili formayı henüz giyemeyen Hırvat futbolcu, önceki gün Trabzon’a ulaştı.
Tedavi süreci artık takım içinde devam edecek olan 31 yaşındaki sol kanat oyuncusunun, şubat ayının sonlarına doğru maçlara hazır olması bekleniyor.
Abdullah Avcı’nın yeni transfer olarak değerlendirdiği Orsic, 2.4 milyon Euro bonservis bedeliyle Championship ekibi Southampton’dan transfer edilmişti.
Kaynak: Sabah