AK Parti’nin yeniden aday gösterdiği Şenlikoğlu’ndan ilk açıklama!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri için yeniden belediye başkan adayı olarak gösterdiği Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, açıklamada bulundu. Şenlikoğlu, “Giresun’umuz için hep birlikte hazırız, kararlıyız!” dedi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri için yeniden belediye başkan adayı olarak gösterdiği Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, açıklamada bulundu. Giresun için vaat ettiği projeleri hayata geçirmeye çalıştığını ifade eden Başkan Aytekin Şenlikoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Giresun’umuz için hep birlikte hazırız, kararlıyız! Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bir kez daha şehrimizin kalkınması, refahı ve geleceği için yola çıkmış bulunuyoruz. Giresun’umuz bizler için sadece bir şehir değil; bir yaşam, bir hayat, bir aşk ve bir sevgidir. Ömrümüzün hemen hemen her anının geçtiği Giresun’umuza hamdolsun yeniden hizmet etmek gibi bir imkân doğdu.Son 5 yılda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla şehrimize değer kattık. Ancak biliyoruz ki, yapacak çok daha işimiz var. Belirlediğimiz ‘Vizyon 2028’ hedefi ile daha büyük, daha güçlü bir Giresun için kollarımızı sıvazladık.” ifadelerini kullandı.
“Durmadan yorulmadan, gece gündüz çalışmaya devam”Giresun için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Şenlikoğlu, “Şehrimizin her bir ferdi ile ortak akıl ve işbirliği içerisinde Giresun’umuzu daha ileri taşıyacağımıza gönülden inanıyorum. Güzel şehrimiz için boş vaat vermedik, ne söylediysek yaptık, yapmaya da devam edeceğiz ve yine biz yaparız! Giresun’umuza olan sevdamızla birlikte daha nice başarılar elde etmek dileğiyle bir kez daha Giresun Belediye Başkan Adaylığını şahsıma layık gören başta Gönül Belediyeciliğin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizleri yürekten destekleyen büyüğünden küçüğüne tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Şehrimize ve aziz milletimize hizmet yolunda, 2028 Vizyonu ile Cumhur İttifakımızla birlikte durmadan, yorulmadan, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.