Akçaabat’ta Ön Seçimi Kaybeden Çankaya Çalışmaya Devam Edeceğini Açıkladı!

Çankaya, “Eğilim yoklamasında bana teveccüh gösterip gelen tüm üyelere şükranlarımı sunuyorum. İçlerinde hasta yatağından sırf bizim için kalkıp gelenlerin, hastanede yakınını bırakıp gelenlerin, nice engel olacak durumlarda olup gelenlerin de çok güzel hikayeleri ve enerjileri oluştu.
Diğer aday adayını desteklediğini mertçe bize dile getiren üyelere selam olsun. Biz Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, halkın içinde yol yürüyenleriz. Önümüzdeki yerel seçimler sürecinde yapmayı planladığımız çalışmalar var ve bunları uygulayacağız.
Ziyaretlerimiz ve buluşmalarımız, etkinliklerimiz devam edecektir. Tüm hak edenlere saygılarımı sunuyorum. Biz bu yola Ulu Önder Atatürk’ümüzün gençliğe hitabesinden aldığımız komut ve okulda derslerimize girmeden önce içtiğimiz ant doğrultusunda çıkanlarız.
Biz olanın da olmayanın da hayır olduğunu bilenleriz. Süreçlerin devam ettiğinin farkındayız. Bilmeyenlere bir bilgi: Çankaya Gazi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün özellikle savaş meydanlarında birlikte yer aldığı atının adıdır. Ona olan sevgisinden Cumhurbaşkanı olarak bulunduğu makamı Çankaya köşküdür.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti yine kuruluş kodlarına dönecek ve Ankara’dan Çankaya Köşkünden yönetilecektir.” ifadelerini kullandı.