Amerika’dan Türkiye’ye Temel Fıkralarını Aratmayan Görüntü! “Ben Oflu, O Çaykaralı”

Amerika’dan Türkiye’ye havalanacak Türk Hava Yolları’na ait uçakta kalkış öncesi çekilen video sosyal medyada viral oldu.
Amerika’da bir hava limanından kalkış yapmak üzere hazırlanan Türk yolcu uçağı, soğuk hava nedeniyle beklemeye geçti. 
Amerika’daki eksinin altındaki sıcaklar nedeniyle de-icing (temizleme) yapılan uçakta bekleyen yolcular bir anda pilotun sesini duydu.
Trabzonlu Pilot Temel Fıkralarını AratmadıYolculara seslenen Trabzonlu pilot Mehmet Orhan Tamer, alışılmışın dışında Temel fıkralarını aratmayan cinsten ‘kaptanınız konuşuyor’ sözleriyle lafa girdi.
Uçuş hakkında çok naif bir şekilde yolculara seslenen Trabzonlu uçak pilotu Mehmet Orhan Tamer, konuşmasıyla yolculara etkiledi.
Ben Oflu, O ÇaykaralıKameralara yansıyan o karede konuşan Tamer, “Efendim sizlerle birlikte olacaklar. Bu 3 saat 5 dakikalık. Ben konuşan kaptan Mehmet Orhan, semer ve sevgili kardeşim Mehmet Sarıibrahimoğlu’yla birlikte ikimiz de Karadenizliyiz hiç merak etmeyin. O Oflu, ben Çaykaralıyım” dedi.
Yolculara Uçuşu BetimlediSözlerine devam eden Trabzonlu pilot, “Güzel bir uçuş sizleri bekliyor. Memlekette hava şahane. Ancak şu anda bir de-icing var. Uçağımızı birazcık temizleyelim. Soğuktan arındıralım. Hemen kalkışla efendim memlekete gideceğiz. Yıl boyu veya güzeldi dinlenmek için harika olacak diye düşünüyorum” sözlerini sarf etti.
Soğuk havalardan daha sıcak havaya gideceklerini yolculara anlatan Tamer, “Her şey olumlu mis gibi çiçek gibi bu soğuktan sizlere şöyle güzel kemik ısıtan bir sıcağa götüreceğiz. Bu güzel yılbaşı tatili dönüşü bizlerle olduğunuz için. Efendim çok teşekkür ediyoruz. Gökyüzünde buluşmak üzere diyorum” ifadelerini kullandı.
Trabzonlu pilotun bu sözleri sosyal medyada viral olurken, video binlerce kez paylaşıldı.
Kaynak: gunebakis.com.tr