Araklı’ya bağımsız aday Yusuf Durmuş!

Karadeniz’de maden arama girişimleriyle doğanın katledilmesine karşı mücadele eden Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yusuf Durmuş, memleketi Araklı’dan Bağımsız Belediye Başkan Adayı oldu.
Kapımız herkes açık Araklı halkının Araklı’yı dert etmeyenlerden umudu olmadığını söyleyen Yusuf Durmuş, “Güzel ilçem Araklıya, dayatma adaylar ve aday belirlemede yaşanan kaos nedeniyle , Bağımsız Belediye Başkanlık adaylığımda, İlçemizi birlikte yönetmek üzere çalışmalarımıza her siyasi parti ve görüşten halkımızın akın akın teveccühüne muhatap olmaktayız. Farklı siyasi partilerden yönetici ve gönül verenler düzeyinde katılımlar yoğun bir şekilde devam ediyor. Araklı halkımız, sorunlarına sahip çıkacak ,çözebilecek irade ve cesareti Yusuf Durmuş ile birlikte çözeceğine inanıyor. Kapımız Araklı’yı dert edilen, Araklının sorunlarıyla ilgilenmek isteyen ve çözüm üretecek herkese açıktır. Bireysel beklentisi olanlar değil, toplumsal beklentisi olanları bekleriz.” dedi.
55 Proje açıkladıAraklı’dan bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Yusuf Durmuş, ilçe için 55 proje açıkladı. Yusuf Durmuş projelerini internet sitesinde tanıttı. Durmuş sloganlarını “Araklı sevdam içimde saklı” ve “Hizmet için geliyoruz” olarak belirledi.