Arsin Belediyesinden Kadınlara Özel Yaşam Merkezi!

İlçe Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa eğitim ve hizmet verecek Kadın Yaşam merkezinde; El sanatları, Kâğıt Rölyef ve Kanaviçe kursları bulunuyor.Kadın Yaşam Merkezi, kadınların hem hayata atılmasına hem de meslek edinerek istihdama katkı sağlamalarına fırsat sunuyor.
” KADINLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ “Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Kadın Yaşam Merkezi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kadınlarımız bizim için çok değerli. Kadınlarımızın sosyal ve ekonomik yaşamlarını güçlendirmek için bu merkezi hayata geçiriyoruz. Kadın Yaşam Merkezimiz ile kadınlarımızın hem kendilerini geliştirmelerine hem de istihdama katkı sağlamalarına fırsat ve imkân sunuyoruz.”dedi.
‘’ GÜÇLÜ BİR ARSİN İÇİN, KADINLARIMIZA HER ZAMAN DESTEK OLUYORUZ.’’Güçlü bir Arsin için, İlçenin kadınlarına her zaman destek olduğunu vurgulayan Başkan Gürsoy, ” Kadınlarımızın çalışkanlığı ve zekâsı ile Arsin’imizi hep birlikte geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz. Bizlerin bu konuda İlçemizin çalışkan kadınlarına güveni ve desteği tam. Bununla birlikte hayata geçirdiğimiz yeni projelerimiz ve çalışmalarımız ile Arsin’imize değer katmaya devam ediyoruz.”diye söyledi.
Bina içi bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği Kadın Yaşam Merkezi’nin önümüzdeki günlerde açılışının yapılması bekleniliyor