Başkan Gürsoy’dan Birinci Sınıf Öğrencilerine Anlamlı Ziyaret!

Başkan Gürsoy, öğrencilere içerisinde hediyelerin bulunduğu çantaları takdim ederek, ‘’ eğitimde öğrenciyi ne kadar teşvik edersen, doğru ödüllendirmeyi yaparsan o kadar daha kolay okuma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olursun bizlerde bu düşünce ve anlayış içerisinde öğrencilerimizi bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmadık, her zamanda desteğimiz ile yanlarında olacağız.’’ diye söyledi.
ARSİN’İMİZDE FAALİYETLERİMİZ İLE EĞİTİM ALANINDA ÇAĞ ATLAMAK İSTİYORUZZiyaret sırasında açıklama yapan Başkan Gürsoy, “Eğitim, toplumların gelişiminde ve geleceğin teminatında kilit bir rol oynar. Bu bilinçle, ilçemizdeki çocuklarımızın eğitim hayatına olumlu bir katkıda bulunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik.
Onların okuma alışkanlığı kazanmalarını teşvik etmek, kitapları sevmelerini sağlamak ve bu sayede bilgiye daha kolay ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Arsin’imizde faaliyetlerimiz ile eğitim alanında çağ atlamak istiyoruz.
Çocuklarımıza en güzel ve en verimli eğitimi sunabilmek için çalışmalarımıza ve faaliyetlerimize devam ediyoruz. İnşallah en yakın zamanda yeni okul yapımı projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.
Ziyaret, öğrencilerin ve velilerin memnuniyetiyle karşılanırken, Başkan Gürsoy’un eğitime gösterdiği duyarlılık ve çocuklarla kurduğu samimi iletişim övgü aldı. Başkan Gürsoy, ilçedeki eğitim projelerini daha da güçlendirmeyi ve çocukların başarılarına destek olmayı sürdüreceğini belirtti.