Bu Enkazı Kim Kaldıracak? Trabzon’da Yalancı Bahar Sona Erdi!

Trabzonspor’da 2023-2024 sezonu yeni bir hüsranı da berberinde getiriyor.
Galatasaray karşısında alınan tarihi hezimet takımdaki yalancı baharı bitirirken, ortada büyük bir enkazın olduğu da gün yüzüne çıktı.
Galatasaray Maçı Eksikleri GösterdiGalatasaray karşısında oyun ve skor olarak beklentilerin uzağında kalan bordo-mavililer, her hattı ile revizyona ihtiyacı olduğunun da net bir şekilde gösterdi.
Stoper ve beklerden başlayarak, kanatlar, orta saha ve forvet için kaliteli transferlere ihtiyacı olan bordo-mavililer, sezon bitiminde yeniden bir operasyon yapmak zorunda kalacak.
Trabzonspor Yabancıları Gözden GeçirecekEldeki yabancı oyuncuları tekrar gözden geçirecek olan bordo-mavililer, kaliteleri tartışılan yerli oyuncular için de çıkış yolu arayacak.
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı her fırsatta tıkımın kalitesini arttırmak zorunda olduklarının altını çizerken, “Kaliteli oyun kaliteli oyuncularla oynanır” mesajı vermişti.
Gelecek sezon için şimdiden çalışmalarına başlayan bordo-mavililerin az ama öz transferlerle birlikte kadro kalitesini yükseltmeyi planladığı öğrenildi.