Ergin Aydın”Gençlerimizle Tarih Yazacağız”

Gençlik Buluşması’na katılanlar arasında TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve MHP Ortahisar İlçe Başkanı Salih Akkoç da yer aldı.
SANDIKTAN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ÇIKACAĞIZAydın, “2024 Mahalli İdareler Seçimi gençlerin seçimi olacak. Gençlerimizin desteği ile birlikte 31 Mart’ta sandıktan güçlü şekilde çıkarak tarih yazacağız ve Ortahisar’daki hizmet seferberliğimizi devam ettireceğiz. Sadece Ortahisar’da değil, Trabzon’umuzun 18 ilçesinde daha önce olduğu gibi takdir görecek işlere imza atacağız.” açıklamasında bulundu.
BAŞARIYI BİRLİKTE YAKALAYACAĞIZAydın açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Seçim akşamı şölenimiz için Cumhur İttifakı’nın her ferdine büyük görev düşüyor. Genç kardeşlerimin heyecanı ve gayreti ile birlikte başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Son ana kadar çalışacağız ve başarıyı hep birlikte yakalayacağız. 31 Mart sonrasında da aynı anlayış ve yakınlıkla vatandaşlarımızın emrinde olacağız.”