Ertuğrul Doğan’ın Söylediği Futbolcu Thiago mu?

21 Ocak Pazar günü oynanan maçta Galatasaray’a evinde 5-1 mağlup olan Trabzonspor’da kadro kalitesinin yetersizliği büyük eleştirilere neden oluyor.
Özellikle Anastasios Bakasetas’ın Panathinaikos’a transferi sonrasında hücum hattındaki yaratıcılık sorunu daha da belirgin hale geldi.
Sezon başından bu yana takıma liderlik yapacak bir orta saha oyuncusu arayan Trabzonspor’un, Premier Lig devlerinden Liverpool’un formasını giyen Thiago Alcantara’yı düşündüğü iddia ediliyor.
Ertuğrul Doğan Transfer Hakkında KonuşmuştuCamiada Thiago ismi sıkça konuşulurken, Başkan Ertuğrul Doğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Herkesin duyduğunda nasıl aldı diyeceği çapta, kimsenin tartışmayacağı oyuncular alacağız.” açıklaması iddiaları güçlendirdi.
İspanyol oyuncu en son 26 Nisan 2023’te Premier Lig’de oynanan West Ham United maçında sahaya çıktı.
Geçirdiği kalça sakatlığı nedeniyle 250 gün sahalardan uzak kalan yıldız futbolcu, 2024’ün ilk haftasında antrenmanlara başladı.
Liverpool, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcusunu bedelsiz olarak göndermeye sıcak bakarken, Thiago’nun sakatlık geçmişi, transfer görüşmelerinde bulunan kulüpleri düşündürüyor.
Kaynak: gunebakis.com.tr