Eski Trabzonsporlu Yorumcunun Başı Derde Girdi… 4,5 Yıl Hapsi İsteniyor

Aktif olarak spor ekranlarında futbol yorumculuğu yapan Batuhan Karadeniz, Aleyna Eroğlu’nun sosyal medyada dile getirdiği şiddet iddiaları nedeniyle gündemde.
Aleyna Eroğlu, eski sevgilisi Batuhan Karadeniz’in kendisine yönelik şiddet uyguladığını ileri sürerek bir paylaşım yapmıştı.
Bu iddialar sebebiyle Batuhan Karadeniz, hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.
Batuhan Karadeniz Hakkında İddianame HazırlandıGeçmişte birlikte olduğu Aleyna Eroğlu’nun şiddet iddialarıyla suçlanan ve bu sebeple hapis talebiyle ilgili bir iddianame hazırlandı.
Aleyna Eroğlu, iki yıl süren birlikteliklerinde şiddet gördüğünü iddia ederek, olaya dair sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerle dikkat çekmiş ve Batuhan Karadeniz’e 300 bin TL verip geri alamadığını iddia etmişti.
Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Batuhan Karadeniz hakkında 4,5 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenlendi.
Batuhan Karadeniz’e Ne Oldu?Aleyna Eroğlu’nun, parasını almak için gittiğini söylediği otelde yaşanan şiddet olayını anlatan paylaşımları nedeniyle savcılık soruşturma başlattı.
Eroğlu, “Kapıyı çaldım, açtı. Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı. Hem paramı alamadım hem de şiddet gördüm.” ifadeleriyle yaşadığı olayı kamuoyuyla paylaşmıştı.