Eski Trabzonsporludan Dönemin Başkanına Sert Sözler! “Bilmiyorsan Bu İşi Git…”

Fenerbahçe ve Kasımpaşa kariyerinin ardından 2015 yılında Trabzonspor’a transfer olan Özer Hurmacı, dönemin başkanı Muharrem Usta için çok sert söylemlerde bulundu.
O yıllarda çalkantılı dönemler geçiren Trabzonspor’da yaşadıklarını anlatan Özer Hurmacı, Başkan Muharrem Usta için “Bilmiyorsan bu işi git hastanelerini yönet” dedi.
Özer Hurmacı Trabzonspor’daÖzer Hurmacı’dan Dönemin Trabzonspor Başkanına Sert SözlerFanatik’e özel açıklamalarda bulunan Özer Hurmacı, “Biz Trabzonspor’da oynarken Muharrem Usta diye bir başkan vardı. Kendisi Türk futbolunu uçuruyordu güya ilk geldiğinde, iddialı söylemleri vardı. Değiştirdiği tek şey uçak biletleri oldu” dedi.
Başkanın kulüp yönetim tarzını eleştiren Trabzonlu futbolcu, “Daha 2. ya da 3. röportajında çıkıp, ‘Biz bu takıma çok iyi bir 10 numara alacağız’ dedi. O zaman takımın 10 numarası bendim.
Bilmiyorsan bu işi git hastaneleri yönet, bildiğini zannediyorsan zaten en tehlikeli cinssin. O anda 9 tane futbolcunun kalbini kırıyorsun, sonra ‘Takım niye kazanamıyor?’ diyorsun” eleştirilerinde bulundu.
Muharrem Usta Dönemin BaşkanıMuharrem Usta’nın Yönetim Tarzını EleştirdiBaşkan Muharrem Usta özelinde eleştirilerinde sürdüren Hurmacı, örnekler vererek o dönem yaşananları anlattı.
Hurmacı, “Diyelim ben iş adamıyım ve fabrikalarım var, param var, hop geldim, ‘Biraz da bizim Türk futbolunda sözümüz geçsin’ dedim. 32 yıldır takım kimyasını, futbolcu psikolojisini bilen ile sonradan gelip yukardan bakan biri bu futbolu aynı şekilde yönetebilir mi?” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Fanatik