Fas’ın En Büyük Acenta Tur Şirketi Safar2 Travel Sahibi Trabzon’da!

Kuzeybatı Afrika’da bulunan ve 40 milyona yakın nüfusu olan Fas’ın en büyük acentalarından Safar2 Travel sahibi Barnoussi Abdelalı, Doğu Karadeniz ziyareti kapsamında Trabzon’a geldi.
Doğu Karadeniz Bölgesine tur düzenlemeye başlayacaklarını duyurduDoğu Karadeniz Bölgesinde Trabzon ve Rize’de, Uzungöl, Ayder ve diğer tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri Fas’lılara ve tüm dünyaya tanıtmayı amaçladığını ifade eden Fas Safar2 Travel sahibi Barnoussi Abdelalı, Fas – İstanbul turları düzenlediklerini, bu seneden itibaren de Fas –Trabzon uçuşları ile Doğu Karadeniz Bölgesine tur düzenlemeye başlayacaklarını duyurdu.
“Haunedy’de ürünler çok güzel, taze, organik, kaliteli ve uygun fiyatta”Ziyaret kapsamında Trabzon Sürmene Yeniay’da bulunan Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Mağazasına uğrayan Barnoussi Abdelalı, Haunedy ortaklarından Ali Rıza Köroğlu tarafından karşılandı. Haunedy Doğal Ürünler Mağazasını çok beğendiğini ifade eden Barnoussi Abdelalı, “Haunedy’de ürünler çok güzel, taze, organik, kaliteli ve uygun fiyatta. Haunedy Bademli Turbo Özel Lokuma bayıldık resmen. Balların hepsi organik, katkısız. Etiketli ve Tarım Bakanlığından onaylı olmaları çok önemli. Saf Kestane Balı, Deli Bal (Komar Balı), tüm ballar ve özellikle de Mühürlü Anzer Balı. Hepsi çok çok güzeller. Petek balları da aynı. Kahveler, çaylar, meyva çayları, baharat, bitkisel ürünler, macunlar, sabun, kozmetik, bakır, hediyelik eşyalar, yöresel ürünler. Gerçekten hepsi çok kaliteli ve fiyatları uygun. Faslı misafirlerimize Hauneyd’yi gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Haunedy Doğal Ürünler AVM’yi gölgeye kazandırdıkları ve sıcak ilgileri için işletme sahipleri Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Sarıalioğlu’na çok teşekkür ediyorum. “ dedi.
Safar2 Travel sahibi Barnoussi Abdelalı’nın Doğu Karadeniz ziyareti sonrası İstanbul’a, oradan da ülkesi Fas’a döndü.