Fatih Terim, Bakasetas transferini açıkladı! “Bakasetas yarın gelecek”

Trabzonspor’un Yunan yıldızı Bakasetas, yarın yeni takımına imza atmaya gidiyor. Yunan ekibi Panathinaikos ile anlaşmaya varan başarılı futbolcu Galatasaray karşısında son kez Trabzonspor forması giydi. Panathinaikos Teknik Direktörü Fatih Terim, Anastasios Bakasetas transferini açıkladı.
“Bakasetas yarın gelecek”Yunanistan Süper Ligi’nin 19. haftasında Panathinaikos, Asteras Tripolis ile karşılaştı. Mücadele Panathinaikos’un 2-0’lık galibiyeti ile sona erdi. Maç sonu açıklamalarda bulunan deneyimli teknik direktör Fatih Terim, Bakasetas transferi hakkında konuştu. Fatih Terim: “Vitor Hugo bugün geldi. Bakasetas yarın gelecek. Galatasaray’ı çalıştırdığım dönemde Trabzonspor’da oynuyordu. Birbirimizi tanıyoruz. Kendisi de hazır olduğunu bize bildirdi. Onu hepimiz tanıyoruz. Bugün Trabzonspor’a veda etti, onlara da teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
“Trabzonspor formasıyla son maçımdı”Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Bakasetas’ın, Panathinaikos’a imza atmak için pazartesi günü 20:15’te Atina’da olması bekleniyor. Öte yandan Bakasetas, derbi sonrası şu ifadeleri kullandı: “Trabzonspor formasıyla son maçımdı. Bu vedanın daha iyi olmasını isterdim. Buradan ayrılırken herkese teşekkür etmek istiyorum. Tüm  Türkiye’ye teşekkür ederim. Çünkü burada olduğum zamanda sevgi ve saygı gördüm.”