Hasan Süha Saral Vakfıkebir’de!

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral, seçim çalışmaları kapsamında Vakfıkebir ilçe teşkilatını ziyaret etti. Beraberinde CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak’ın da yer aldığı ziyarette Saral’ı parti binası girişinde çok sayıda partili karşıladı.
”Trabzon’umuz İçin Yeni Bir Başlangıç Yapma Zamanı”Parti binasında partililere bir konuşma yapan CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral, Trabzon için şeffaf belediyecilik sözü verdi. Trabzon’un gelişmesi için çaba harcayacağını dile getiren Saral “Şimdi Trabzon’umuz için yeni bir başlangıç yapma zamanıdır.
Trabzon’u adil, şeffaf, hesap verebilen, halkın kaynağını halk için kullanan bir belediye ile tanıştırmak için göreve hazırım. Bu yolu tüm Trabzonlu hemşerilerimle beraber dayanışma ve sevgi ile yürüyerek 1 Nisan sabahı Trabzon’a sosyal belediyeciliği getireceğiz.” dedi.
Saral’ı karşılayanlar arasında CHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, Vakfıkebir kurucu teşkilat Başkanı Zülküf Çavdar ve birçok partilileri Saral’a eşlik etti.