İstanbul’a Trabzonlu Bir Başkan Adayı Daha! Ekrem İmamoğlu’na Seslendi!

Merhum Ülkücü lider Alpaslan Türkeş’in atadığı son Ülkü Ocakları Genel Başkanı Karamahmutoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na seçimden lehine çekilmesi çağrısı yaptı.
Zafer Partisi adayı Karamahmutoğlu, ” ”Hemşehrimden (Ekrem İmamoğlu) lehime çekilmesini beklerim. Böyle bir jest beklerim.” ifadelerini ile dikkatleri üzerine topladı.
Zafer Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Azmi KaramahmutoğluAZMİ KARAMAHMUTOĞLU KİMDİR?Azmi Karamahmutoğlu,1966 yılında Trabzon Of ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini de Trabzon merkezde tamamlayan Karamahmutoğlu, 1983 yılında Trabzon Ticaret Lisesi’ni bitirdi.
Karamahmutoğlu, 1989 yılında da Çukurova Üniversitesi Mersin MYO İşletmecilik bölümünü tamamladı.1994’te başladığı Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki MBA eğitimini; 1996’da Alparslan Türkeş’in görevlendirmesiyle yarıda bırakıp, Ankara’da “Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı”na getirildi. Evli ve 3 çocuk babası olan Karamahmutoğlu, yurt içi ve yurt dışındaki şirketlerinde yenilenebilir enerji “güneş enerjisi” sektöründe faaliyet gösteriyor.