İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gümüşhane Şiran ve Torul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erzurum’da düzenlenen toplantıda Gümüşhane’nin Şiran ve Torul ilçeleri için belediye başkan adaylarını açıkladı. Akşener, önce Erzurum İYİ Parti il başkanlığını ziyaret etti ve ardından Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen aday tanıtım programında belediye başkan adaylarını kamuoyuyla paylaştı.
İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş’in de katıldığı törende Şiran ilçesi Belediye Başkan adayı olarak Erdal Kurt, Torul ilçesi Belediye Başkanı adayı olarak ise Ergin Çubukçu açıklandı.
Aday tanıtım toplantısında kürsüye çıkan Erdal Kurt, “Bilgi, birikim ve tecrübe kazanacak Şiran kazanacak” ifadelerini kullanırken, Torul Belediye Başkan adayı Ergin Çubukçu, “Erzurum’da yapılan aday tanıtım toplantısında Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin takdirleriyle Torul Belediye Başkanlığına adaylığımız resmen açıklanmıştır.
Sayın Genel Başkanımız kendi rozetini uğur getirmesi için yakamıza takmıştır. Başta hayırlısını istediğimi ifade ederken, vatandaşlarımızın takdiriyle Belediye Başkanı olmam halinde şu üç şeyin sözünü şimdiden vermek istiyorum: Adaletli Yönetim, Liyakatli Yönetim, Şeffaf Yönetim” şeklinde konuştu