Kızıl Goncalar 15. Bölümü 2. Tanıtım Yayınlandı! “Yalanı Günaha, Günah Cehenneme Götürür Efendi.. Yanacaksın”

Kızıl Goncalar 15. Bölümü 2. Tanıtım Yayınlandı! “Yalanı Günaha, Günah Cehenneme Götürür Efendi.. Yanacaksın”
Bu akşam saat 20.00’de ekranlara gelecek olan Kızıl Goncalar Dizisi’nde, Cüneyd kendisini ortasında bulduğu mücadelede dedesi Mürşid Efendi için endişelenmektedir ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu gücü Zeynep’in sözlerinde bulacaktır.
Kızıl Goncalar Yeni Bölümü 22 Nisan 2024 Pazartesi NOW TV  Saat 20.00’de 
Kızıl Goncalar Her Pazartesi Saat 20.00’de Now’da
Dizi Kızıl Goncalar Bölüm ve Fragmanları için gunebakis.com.tr de kalın.
KIZIL GONCALAR 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE!Kızıl Goncalar 15. Bölüm Fragmanında Neler Oluyor?Annesinin, sandığının aksine, intihar ettiğini öğrenen Cüneyd yıkılır. Ancak bildikleriyle afallayan yalnız Cüneyd değildir. Mira’nın gerçek annesinin Meryem olduğunu öğrenen Levent, vicdanıyla korkuları arasında sıkışır. Bu sırada Meryem de Cüneyd ve Zeynep’e dair önemli bir sırrı öğrenmiş ve köşeye sıkışmıştır. 
Müyesser, Hasna ve Affan’ın desteğini arkasına alan Sadi Hüdayi ise posta oturmak için tehlikeli ve cüretkar bir plan yapar. Cüneyd kendisini ortasında bulduğu bu mücadelede dedesi Mürşid Efendi için endişelenmektedir ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu gücü Zeynep’in sözlerinde bulacaktır. Levent ise Zeynep’i kurtarmak için peşine düştüğü Cüneyd’in annesiyle ilgili bambaşka bir gerçeğe ulaşsa da  Meryem’in dayanacak gücü kalmamış, gemileri yakmaya karar vermiştir.
Kızıl Goncalar 14. Bölüm ÖzetiSuavi Bey’in ötanaziden vazgeçmesi ve tekkeye giderek Meryem için izin alması Levent ve Meryem için bayram sevinci olur. Mürşid Efendi’nin verdiği Meryem kararının dergahta nelere yol açacağı ise bayram sabahında belli olmaya başlar. Tarikatı sarsmaya başlayan rahatsızlık sesleri, Meryem’in yeni hayatına çok kolay alışamayacağının işareti haline gelirken Sadi, Hasna ve Müyesser Cüneyd’i de karşı karşıya getirir.
Kızıl Goncalar Dizisinin Konusu Nedir?Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.
KIZIL GONCALAR 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE!KIZIL GONCALAR 14. BÖLÜM FULL HD İZLE!OYUNCULARÖzcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz
KÜNYEYapım Şirketi: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün Baltepe
Yönetmen: Ömür Atay
Senaryo: Şükrü Necati Şahin