KOLAY YOLDAN GÜNLÜK 2000 LİRA PARA KAZANMAK İSTERKEN DOLANDIRILMAYIN

Trendyol dolandırıcıları iş başında. Trendyol’un ismini kullanarak ürünleri beğenme vaadi ile size para ödeyeceğini söyleyen şebeke, on binlerce kişiyi tuzağına düşürmüş durumda.
Bu videoda özellikle Trendyol başta olmak üzere bir çok markanın ismini kullanarak kolay yoldan para kazanmak vaadi ile insanları tuzağına düşüren şebekelerden birini deşifre ediyorum.
Kanalımıza abone olmayı unutmayın:
İstifade Ettiren Fikirler’e konuk olmak için başvuru formu:
Trendyol, Türk pazaryerleri, Amazon, ETSY ve yurtdışı pazaryerleri canlı eğitimleri için kanalımıza aşağıdaki linkten katılabilirsiniz: / tugerakkaya ?️ UYARI: Videoda anlatılan, gösterilen uygulama ya da kişiler; bir yöntem ya da bir fikrin geliştirilmesi, uygulanabilmesi amacıyla oluşturulmuş içeriklerdir. Video içeriğinde geçen kişi ya da markalar, videoda aksi belirtilmediği sürece sponsorlu içerik değildir.
***********************************************
?Özel ipuçları ve diğer özel içerikler için Instagram’da Tuğer Akkaya / tugerakkaya takip edebilirsiniz ?
***********************************************
❇️ E-posta Adresimiz: help@tuger.us
***********************************************
? HELIUM10’e en iyi fiyat ile indirimli sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kupon kodu kısmına TUGER50 yazın, Helium10 fiyatı düşsün. Sonraki aylarda ise %10 indirim almak için TUGER10 kupon kodunu kullanabilirsiniz.
***********************************************
Sosyal medya hesaplarımız:
➡️ Youtube: / tugerakkaya ➡️ Instagram: / tugerakkaya ➡️ Twitter: / tugerakkaya ➡️ Linkedin: / tugerakkaya ➡️ Facebook Grubumuz: / tuger ➡️ Facebook Sayfamız: / tugerfb ***********************************************
? Aşağıdaki linkten ücretsiz üye olun, tüm eğitim ve bildirimler ilk sizin e-posta adresinize gelsin:
***********************************************Music1 songsWhere We Wanna GoPatrick PatrikiosWhere We Wanna GoMusicTranscriptFollow along using the transcript.Show transcriptTuger Akkaya371K subscribersVideosAbout154İstifade Ettiren Fikirlerby Tuger Akkaya118E-İhracat ve E-Ticaret Videolarıby Tuger Akkaya14Girişimcilik İle İlgili Videolarby Tuger Akkaya22Motivasyon Videolarıby Tuger Akkaya62Trendyol Pazar Yeri Videolarıby Tuger AkkayaShow less