Muşspor’dan Trabzonspor’a teşekkür!

TFF 3.Lig’in ikinci devresi için hazırlıklarına Trabzon’da sürdüren Muşspor, Trabzonspor’a teşekkür etti. Trabzonspor’un tesislerinde hazırlıklarına devam eden Muşspor, bordo-mavili ekibi teşekkür ederek bir video paylaşımında bulundu.
“Anadolu’dan çıkan ilk şampiyon Trabzonspor’a başarılar diliyoruz”Muşspor Teknik Direktörü Ulaş Ulusan, “Bize tesislerini açarak verimli bir çalışma ortamı sunan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’a, Trabzonspor Yönetim Kuruluna, Trabzonspor çalışanlarına ve burda kamp yapmamıza vesile olan kulüp başkanımız Nevzat Kaya’ya oyuncularım ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi. Muşspor ise yaptığı paylaşımda “Bize tesislerini açarak verimli bir çalışma ortamı sunan Trabzonspor Kulübü’ne, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan’a, Trabzonspor Yönetim Kuruluna, Trabzonspor çalışanlarına ve ilk günden itibaren bizlere misafirperverlik gösteren Trabzon halkına teşekkür ediyoruz.Anadolu’dan çıkan ilk şampiyon Trabzonspor’a başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.
?? Bize tesislerini açarak verimli bir çalışma ortamı sunan Trabzonspor Kulübü’ne, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan’a, Trabzonspor Yönetim Kuruluna, Trabzonspor çalışanlarına ve ilk günden itibaren bizlere misafirperverlik gösteren Trabzon halkına teşekkür ediyoruz. ? pic.twitter.com/GfVcsKYe4y
— Muşspor (@resmimusspor) January 3, 2024