Oktay Saral’dan Zafer Partisi’ne Sert Tepki! ”Milliyetçilik Maskesi Altında Saklanan Gayri Milli Adam”

Saral, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”  Milliyetçilik maskesi altında saklanan gayri milli adam. Biz millet olarak gücümüzü zor zamanlarda gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimizden alırız.
Sen ise bu birliği bozmak için sinsi planlarını yavaş yavaş devreye sokar, kin ve kaostan beslenirsin. Senin masken; bugün kediciklerle ve onların sözde hocasıyla olan bağının ortaya çıkmasıyla değil, daha önce defalarca kurduğun tuzakların ayağına dolanması ile düşmüştü.
”Her Adımınız Şiddet İçeriyor”Ülkemizin pırıl pırıl, liyakatli gençlerinin adı artık partinin ismiyle birlikte suç olaylarında anılıyor. Sizin milliyetçi değerleriniz bundan mı ileri geliyor? Her adımınız şiddet içeriyor!
Hayatta hiçbir zaferi elde edemeyecek Zafer Partisi adı ile edilen küfür ve hakaretler hat safhada. Sokakta yaratılan her kargaşada partinin adı geçiyor! Ey gençlerimizi zehirlemeye çalışan Türkiye düşmanı adam! Bu oyunlarını az ileride, asıl yuvan seni besleyen ülkelerde oyna. Bu gençler yine birleşir ve 36°- 42° parelelleri sana bir gün dar edilir.” İfadelerini kullandı.
Milliyetçilik maskesi altında saklanan gayri milli adam!Biz millet olarak gücümüzü zor zamanlarda gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimizden alırız.Sen ise bu birliği bozmak için sinsi planlarını yavaş yavaş devreye sokar, kin ve kaostan beslenirsin.Senin masken; bugün…
— Oktay SARAL (@oktay_saral) January 5, 2024