Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’dan Yol Talimatı

Ortahisarlı vatandaşların daha güvenli ve konforlu ulaşım sağlaması için yol hizmetlerine büyük önem veren Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, ilgili müdürlüklerine belediyenin bünyesinde sorunlu yol kalmaması talimatını verdi. Bu kapsamda inceleme yapan Fen İşleri Müdürlüğü ilk olarak Karşıyaka Mahallesi’nde yer alan Sevda Sokak’ta asfaltlama, Ortahisar Belediyesi’ne ait beton asfalt şantiyesinin olduğu kısımdaki bozuk yolda beton çalışmaları tamamlandı.
ÇOK FAZLA ŞİKAYET VARYol ve altyapı çalışmalarına özel önem vereceklerini kaydeden Başkan Kaya, hiçbir mahallede bozuk yol kalmayacağının mesajını verdi. Yol ve altyapı konusunda vatandaşlardan çok fazla şikayet aldıklarını ileri süren Başkan Kaya, “Ortahisar ilçemizde bulunan 87 mahallenin yollarını ilgili müdürlüklerimize ayrı ayrı inceliyoruz. Vatandaşlarımızın sorun yaşadığı, sağlıklı olmayan her yolu önemine göre sırasıyla elden geçireceğiz.
Ortahisar’da çukurlu, kasisli, vatandaşımızı ulaşımda tehlikeye atacak yol bırakmayacağız. Bütün mahallelerimizin muhtarlarından bilgi ve taleplerini alacağız ve öyle ilerleyeceğiz.” sözlerini kullandı.