Paşa Dedesi Trabzonlu Olan Survivor Seda’nın ‘SOS’ yazılı mesajı, polisi harekete geçirdi! Survivor Seda Kimdir?

Survivor 2024, All Star yeni sezonda ekranlara geri dönen Seda Aktuğlu, kadroda yer alan isimlerden oldu. Peki Survivor Seda Aktuğlu kimdir? Survivor 2024 All Star Seda Aktuğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Amazon Seda kimdir? Evli mi, çocuğu var mı? Hiç şampiyon oldu mu?
Acun Ilıcalı, Seda Aktuğlu’nun Kolombiya ödülünden dönerken takımını zora soktuğu notu izleyicilerle paylaştı. Ilıcalı, Seda’nın babasına attığı mesajları da anlattı.
Survivor Seda’nın SOS yazılı mesajı ekibe zor anlar yaşattıSeda’nın Kolombiya dönüşünden tanımadığı bir kadına bıraktığı notta Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Seda, ‘Bu notu babama lütfen iletir misin?” yazısının altına Uluslararası Mors Alfabesi acil durum sinyali olan SOS ifadesini kullandı.
Seda Altuğlu, uçakta tanımadığı bir kadına not yazarak yardım isteğinde bulundu.Kadının ‘SOS’ yazılı mesajı polisle paylaşması, Survivor ekibini zora soktu. Acun Ilıcalı’nın müdahalesiyle sorun çözüldü fakat, Seda’nın yazmış olduğu mesaj, Survivor ekibi oldukça korkulu anlar yaşattı. 
Survivor’da Seda’nın işte polisi harekete geçiren ve ortaya çıkan mesajıSEDA AKTUĞLU KİMDİR?Aktuğlu, 24 Nisan 1987 tarihinde, Neşe-İlyas çiftinin çocuğu olarak Almanya’da dünyaya geldi. Aslen İzmirlidir olan Seda Aktuğlu’nun bir ağabeyi vardır. Eğitimine Almanya’da başladı ve akabinde 2003 yılında Eskişehir’de liseye devam etti. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenlik Bölümünü kazandı.Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde  eğitim aldı. Bir çok spor dalıyla ilgilenmiş ve profesyonel olarak da yapmıştır.Seda Aktuğlu, Var mısın Yok musun yarışmasına katılmış ve bu yarışmada verilen teklifi kabul etti ve 34.000 TL kazandı.Ayrıca Aktuğlu oyunculuk kariyerine de adım atmıştır. Elim Sende ve Bir Denizcinin Doğum Günü isimli filmlerde rol almıştır.Trabzonlu Paşa Dedesi’nin Amazon Torunu Seda AktuğluSurvivor’da kendisine arkadaşları tarihte Eskişehir bölgesinde yaşamış olan kadın savaşçı amazonlara benzetmiş “Amazon Seda” lakabını takmışlardır.Survivor Seda’nın baba tarafı rahmetli paşa dedesi Trabzonlu, Babaannesi Eskişehirli’dir.