Şahane Hayatım 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Şebnem, Dido’sunun Yaptığı Hamlenin Altında Kalacak mı?

Şahane Hayatım 24. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! “Eğer Ben Seni Onur’la Tanıştırmasaydım, Sen Kim Olurdun Şebnem?”
Haftaya 24 Nisan Çarşamba günü oynayacak olan dizi Şahane Hayatım’ın 24. bölüm 2. fragmanı yine bomba gibi.. Didem, Şebnem’e öyle bir şey yapar ki, bakalım Şebnem, Didem’in bu hamlesi altında kalacak mı? 
Dizi Şahane Hayatım Her Çarşamba NOW’da Saat 20.00’de 
Şahane Hayatım dizisinin bölüm ve fragmanlarını izlemek için gunebakis.com.tr ‘de kalın..
Şahane Hayatım’ın Tüm Bölümlerini Full HD İzlemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın! 
Şahane Hayatım 24. Bölüm 2. Fragmanı İzle!Dizi Şahane Hayatım 24. Bölüm Fragman ÖzetiŞantajcının Ahmet değil, Melisa olduğunu Mesut ortaya çıkarır. 24 Nisan Çarşamba günü oynayacak olan dizi Şahane Hayatım’ın 24. bölüm fragmanında; Onur, Şebnem ve Mesut’u konuşurken duyan Elif, duyduğunu koz olarak kullanmak istiyor. Hatta duyduklarını Demir’in babasına söylemekle tehdit eder. Demir’in öldüğü, hatta öldürüldüğü bu bölümde ortaya çıkıyor. Belirledikleri olay yerine giden polis ve ekibin incelemesi ne sonuç ne bulacaklar. Büyük ihtimalle Demir ölmüyor. Çünkü bölümün 2. fragmanında Onur ve Melisa düğün yapıyor ve orada Aysel ve Demir’in babası keyifli görünüyordu. Bu arada düğünde Melisa Onur’la evlenmeyi kabul etmiyor. 
Şebnem bu bölümde Mesut’u annesinden istiyor ve annesi de oğlunu verdiğini söylüyor. Ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Dizinin sevilen kahramanları arasında herşey yolunda gidiyor olsa da, yaşanan olaylar can sıkıcı olarak peşlerini bırakmıyor. 
Şahane Hayatım 23. Bölüm ÖzetiDemir cinayetinin tanığını bulmak için beraber hareket eden Şebnem ve Onur şantajcının Didem olduğunu öğrenince şoke olur. Şebnem en yakın arkadaşının kendisine ihanet etmeyeceğini düşünür fakat Onur aynı fikirde değildir. Şebnem ve Onur’un birlikte hareket etmelerinden şüphelenen Mesut, telefonuna gelen gizemli bir mesajla sarsılır.
Mesut’un hamlesi olayların seyrini değiştirir. Macit ise Elif’in Şebnem’e olan düşmanlığını öğrenir. Macit ve Elif ittifakı Şebnem için zor günlerin başlangıcı olacaktır. Şebnem içine düştüğü bu cendereden kurtulmak için Mesut’un yardımına ihtiyacı duyar. Mesut bir kez daha Şebnem’e yardım edecek midir?
Şahane Hayatım Dizisinin Konusu?Şahane Hayatım Dizisinin konusu; entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.
Şebnem’in sırlarla dolu geçmişinden gelen Niyazi (Serkan Keskin), şimdi başına sardığı ve çok etkilendiği cinayet başkomiseri Mesut (Onur Tuna), “zengin koca”nın kelime anlamı olan Onur (Yiğit Özşener), Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den boşatmaya çalışan Melisa (Nesrin Cavadzade) ve Şebnem’in asıl büyük düşmanı yüceler yücesi, Onur’un annesi Aysel (Sumru Yavrucuk) ile bir kadının kaç cephede savaşabilir? sorusunun cevabı aşk, entrika, gerilim ve heyecan dolu sahnelerle izleyicilerle buluşacak.
ŞAHANE HAYATIM 24. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE!ŞAHANE HAYATIM 23. BÖLÜM FULL HD İZLE!OYUNCULAR   Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk
KÜNYEYapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senaryo: Çağla Kızılelma
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı