Şimal, ameliyata alındı! Ünlü şarkısı Şimal daha önce meme kanserini yenmişti ama..

Meme kanseri teşhisi konulan ve tedavi sürecinde olan ünlü şarkıcı Şimal, sağlık durumuyla ilgili yaşadıklarını anlatıp, bir ameliyatın daha yapılması gerektiğini açıkladı. Sevenleri, şarkıcının kısa sürede iyileşmesi için dualarını eksik etmedi. Meme kanserinin yendikten sonra beyninde tümör olduğu tespit edilen şarkıcı Şimal, 8 saat sürecek bir ameliyata girdi. Şarkıcı Şimal hakkında fazla bilgi ve ayrıntılar.. Şarkıcı Şimal kimdir? Kaç yaşında, burcu ve kilosu nedir? Şimal evli mi? Necati Arıcı kimdir? İşte Ayrıntılar.. 
 Şimal’in sedyeyle ameliyathane götürüldüğü anları yayınlayan nişanlısı ise “Güçlü kadınım benim dayan az kaldı” diyerek herkesi duygulandırdı.Geçtiğimiz yıl meme kanserini yenen şarkıcı Şimal’in bu sefer de beyninde tümör tespit edildi.Kanser tedavisi görürken 43 kiloya kadar düşen Şimal, bugün 8 saat sürecek bir ameliyata girdi. Şimal’in ameliyata girdiği anları paylaşan nişanlısının sözleri ise herkesi derinden etkiledi.Şimal sosyal medya hesabından kötü haberi takipçileriyle paylaşıp dua istediŞimal aldığı kötü haberin ardından, Maalesef bu sefer beyinde tümör gördüler. Diyecek bir şeyim yok dualarınızı beklemekten başka…” Ameliyat” dediler çok üzgünüm.Şimal’i tedavi sürecinde hiç yalnız bırakmayan nişanlısı, şarkıcının sedyeyle ameliyathaneye götürüldüğü anları yayınladı.Şimal, “Bugünler de geçecek inanıyoruz. Dualarınızla bize hep güç verdiniz. Şimal’iniz birazdan ameliyata girecek, 8 saat süreceğini söylediler. Bir gün de yoğun bakımda kalacak ve tertemiz aramıza geri dönecek. Güçlü kadınım benim dayan az kaldı. Seni çok seviyorum” ifadelerini kullandı.Genç şarkıcı Şimal, 20212in mayıs ayında meme kanserine yakalanmıştı. Kemoterapi ve radyoterapi tedavi gören ve 43 kilo kadar düşen şarkıcı Şimal, geçtiğimiz yıl kanseri yenmişti.
Rutin kontrollerini yaptıran ünlü şarkıcı Şimal, beyninde bir tümör olduğunu öğrenmişti.Meme Kanser hastalığıyla mücadele eden şarkıcı Şimal’den Haziran 2021’de gözyaşları içerisinde kanseri yendiğini açıklamıştı.Şarkıcı Şimal 25 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 400’e yakın bestesi bulunan genç şarkıcı, ilk olarak 2012 yılında çıkış yaptı.Kariyeri boyunca Taşkın Sabah, Erden Kınay gibi birçok isimle çalışma fırsatı buldu.Şimal, 2 yıl önce hastalığının tedavisi sürecinde kendisini hiç yalnız bırakmayan iş insanı Necati Arıcı ile Kuşadası’ndaki babaevinde nişanlanmıştı..Ünlü şarkıcı gördüğü tedavi sonrasında uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisiyle evlilik yolunda ilk adımı attı ve nişanlandı.  Kız isteme töreninden görüntüleri paylaşan 35 yaşındaki Şimal, ‘Bizim için en güzel gün’ mesajıyla mutluluğunu duyurdu.Şarkıcıyı, ailesi ve yakın dostları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Şimal’ın kahve taşırken heyecanlandığı anlar sosyal medyada paylaşıldı.Hastanede tedavisi süren şarkıcı Şimal’i nişanlısı Necati Arıcı ise bir an olsun yalnız bırakmıyor.Şimal, “Patoloji sonucumuz geldi; tertemiz” açıklamasıyla sağlığına kavuştuğunu sevenlerine duyurmuştu.Şarkıcı Şimal, 2 yıl önce meme kanserine yakalanmış, tedavi görmüş ve daha sonra da 37 yaşında ameliyat olmuştu.Tedaviler sonrası kötü günleri geride bırakan ünlü şarkıcı Şimal, bu defa beynindeki tümör dolayısıyla yıkıldı.Sanatçı Şimal’i yaşadığı kötü günler ve o süreçte nişanlısı iş insanı Necati Arıcı hep yanında oldu.Şimal’i arkadaşları ziyaret ederek, “Seni çok seviyoruz, her şey bundan sonra daha güzel olacak” şeklinde paylaşım yaptılar.Kanseri yenen ve sonrasında beyninde tümör olduğu tespit edilen ünlü şarkıcı Şimal, “Ucuz Roman”, “Ağla Ağla” gibi şarkılarla tanındı.Boğa burcu olan ünlü şarkıcı Şimal, ilk olarak 2012 yılında çıkış yapmıştır.Şimal’in Şarkıları: Ucuz Roman, Ağla Ağla, Ferman, Z Raporu, Şimal Yıldızı, Gurur Bela, Sadem, Teşekkürler, Gel Git Aklım, Ben Her Bahar Mutsuzum, Başrol, Meze.Şimal, kemoterapi gördüğü sürece, mücadeleyi hiç bırakmadı ve zaman zaman sahneye çıkmaya devam etti.Rahatsızlığı ile gündeme gelen şarkıcı Şimal’in hayatı ve sağlık durumu merak ediliyor.Şarkıcı Şimal, ameliyata girerken ziyaretine gelen arkadaşları ve sevenlerinden dua istedi.Genç sanatçı Şimal yakalandığı meme kanseri sonrası gördüğü tedavilerle hastalıktan kurtulmuştu.