Trabzon Akçaabat İYİ Parti Adayı Erol Gedikli’den Adaylık Sonrası İlk Açıklama

Trabzon’da seçime kalan süre giderek azalıyor. İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Erol Gedikli, İYİ Parti İl Başkanı Fatma Başkan ile bugün bir görüşme gerçekleştirdi ve görüşmede projeler üzerine bir toplantı gerçekleşti.
Erol Gedikli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Fatma Başkan ile gerçekleştirdiği toplantı ile ilgili bilgiler paylaştı ve Akçabaatlılara seslendi:
“Kıymetli Akçaabatlı hemşehrilerim, bugün İl Başkanımız Sn. Fatma Başkan’ı ziyaret ettim. Görüşmede güzel Akçaabat’ımız için hazırladığımız projelerimiz üzerine istişarelerde bulunduk ve bilgi verdik. Akçaabat’ın daha iyi ve yaşanılabilir kent olması noktasındaki hassasiyetlerimizi paylaştık. İstihdam ve kalkınmaya yönelik projelerimizi tek tek anlattık. Destek konusundaki sözümüzü aldık. Akçaabat’a güneşin doğması için elimi değil, gövdemi taşın altına koyuyorum. Bende, ilçemizin için ne gerekiyorsa fazlasını yapacağım konusunda sizlere söz veriyorum.Kıymetli hemşehrilerim, biliyorsunuz Akçaabat’ımız kültür, sanat ve turizm noktasında Trabzon’umuzun en önemli ilçesi konumunda. Fakat hala hak ettiği noktaya gelmiş değil. Yapılan yanlış yatırım ve projeler ilçemizin gelişimini yavaşlatmış, bazı alanlarda gerilemesine sebebiyet vermiştir.
Yaşanan ekonomik bunalımlar ve istihdam alanındaki yatırımların yetersizliği ise gençlerimizin gelecek umutlarını farklı şehirlerde yeşertmesine sebep olmuş, nitelikli gençlerimizin Akçaabat’tan ayrılmasına neden olmuştur.Bu durum Akçaabat’ımızın için kabul edilebilir değildir. Artık Akçaabat ileri gitmelidir. Bu noktada İYİ Belediyecilik anlayışımız ve projelerimizle bizler hazırız. Hür ve müstakil tavrımızla, rotamız net, pusulamız millet. Her şey AKÇAABAT için.”