Trabzon Arsin’de Sular Ne Zaman Gelecek?

Trabzon’un Arsin ilçesinde yapılacak olan su kesintileri Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) tarafından açıklandı.
Susuzlukla karşılaşmak istemeyen Trabzon Arsinli vatandaşlar “Trabzon’da su kesintisi hangi ilçelerde olacak?”, “Su kesintisi ne kadar sürecek?” ve “Arsin’de su kesintisi hangi mahallelerde olacak?” sorularının yanıtını arıyor.
Trabzon Arsin’de Su Ne Zaman Gelecek?TİSKİ resmi sitesi üzerinden 14 Ocak 2024 gününe ait Trabzon su kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı.
Buna göre Arsin’in bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara su verilemeyecek olduğu bildirildi.
Vatandaşlar internet aracılığı ile “Sular ne zaman gelecek?” sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Arsin Tiski su kesinti programı listesi!
Şehir : TrabzonKesintinin Başlama Zamanı : 14-01-2024Su Ne Zaman Gelir? : 14 Ocak Pazar 2024 Saat belirtilmediSu Noksanlığı İçin Yapılan Açıklama : Beli̇rti̇len mahalleleri̇n bi̇r kısmına su veri̇lemeyecekti̇r ana şebeke arızasıSu Kesintisinden Etkilenen Alanlar : Arsi̇n / kuzguncuk mah. / , arsi̇n / yeşi̇lyalı mah. / , arsi̇n / nuroğlu mah. / , arsi̇n / şenkaya mah. / , arsi̇n / yeşi̇ltepe mah. / , arsi̇n / yalı mah. / , arsi̇n / yeşi̇lce mah. / , arsi̇n / cumahuri̇yet mah. / , arsi̇n / cudi̇bey mah. / , arsi̇n / fati̇h mah. / , arsi̇n / yeni̇ mah. / , arsi̇n / güzelyalı mah. / , arsi̇n / gölcük mah. / , arsi̇n / di̇lek mah. / , arsi̇n / çubuklu mah. /İlçe : Arsin
Kaynak: gunebakis.com.tr