Trabzon Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun ve Tokat’ta Pembe Krizi! Tek Tek Yandı

Trabzon Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun ve Tokat illeri için yayınlanan haritada bu illerimizin tek tek pembe renkle işaretlendiği gözlendi. 1 adım, 2 adım diyerek İstanbul’a doğru yaklaşıyorlar.
Trabzon Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun ve Tokat tek tek yandıArtvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Tokat ve Trabzon illeri için yayınlanan haritada bu bölgelerin tek tek pembe renkle işaretlendiği gözlemlendi. Haritada, bu illerimizin adeta birer adım, ikişer adım İstanbul’a doğru yaklaştığı ifade edildi. Türkiye genelinde kar yağışı beklentisi için geri sayım moduna geçildi.
Meteorolojik kaynaklardan gelen son değerlendirmelere göre, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun, Tokat ve Trabzon illerinde pembe renk, önümüzdeki günlerde kar yağışının beklendiğini gösteriyor.
İstanbul’un Kapısına DayandıBu iller dışında, 10 ila 11 Ocak tarihleri arasında kar yağışının beklenen İstanbul için de pembe renk adım adım yaklaşıyor.
Son haritada, kar yağışının artık İstanbul’un kapısına kadar dayandığı ve yakın bir zamanda İstanbul’un da pembe renkle işaretleneceği gözlemlendi.
İşte O Harita