Trabzon Meydanda Oturan Yaşlı Adam Köpek Saldırısı Sonrası Kanlar İçinde Kaldı!

Trabzon Meydan parkında oturan vatandaşlara köpeklerin saldırdığı iddia edildi.
Meydanda oturan bir vatandaşa saldıran sokak köpeğinin vatandaşın bacağını ısırdığı belirtildi. Köpek saldırısı sonucu yaralandığı belirtilen vatandaş kanlar içerisinde kaldı.
Meydan parkında dolaşan başıboş köpeklerin çevredeki vatandaşlara saldırdığı iddiası sosyal medyada paylaşılarak duruma tepki gösterildi.
Saldırı sonrası yaralanan vatandaşın videosunu sosyal medya hesabında paylaşan Sinan T. isimli sosyal medya kullanıcısı, köpeklerin sürekli insanlara saldırdığını iddia etti.
Saldırı sonrası yaralanan vatandaşa çevredeki başka vatandaşlar tarafından müdahale edildi.
Paylaşılan videoda bir kişinin kanlar içinde kalan kişinin bacağına müdahale ederek kanamasını durdurmaya çalıştığı görüldü. Bir başkasının ambulansı aradığı belirtildi.
KÖPEKLERİN SÜREKLİ SALDIRDIĞI İDDİA EDİLDİYaşanan o anları paylaşan ve duruma tepki gösteren sosyal medya kullanıcısı Sinan T., her gün benzer olaylar yaşandığını ve çözüm için birinin yaralanması mı gerektiğini sordu. Müdahale edilmesi için daha kötü olayların olmasının mı beklendiğini soran Sinan T. “Her gün aynı manzara. Meydan’da bulunan köpekler sürekli olarak insanlara saldırıyor. Sonucun bu ve ya bundan daha kötü mü olması lazım?” ifadelerini kullandı.