Trabzon Milletvekili Aydın: “Üçüncü yolun karşılığını sokakta gördük”

31 Mart 2023 yerel seçimlerine yaklaşırken, siyasi partiler seçim öncesi son planlarını yapıyor.
Seçim öncesinde kamuoyunun nabzını yoklamak ve planlamaları yapmak üzere İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Trabzon’un ilçelerinde çeşitli ziyaretler yaparak kamuoyunun nabzını yokladı.
Millet İttifakı’ndan ayrılma sürecinin ardından CHP ve İYİ Parti ilişkisi merak edilirken Milletvekili Yavuz Aydın,  Akçaabat’ta “Milletimize açtığı 3. yolun karşılığını sokakta gördük.” ifadelerini kullandı.
ESNAFLARIMIZIN UMUT BESLEMESİNİ İSTİYORUZVakfıkebir’de esnaf ziyareti yapan Yavuz Aydın, ilçe esnafından ekonomik tabloya ilişkin son değerlendirmeleri aldı.
Aydın, Vakfıkebir’deki esnaf ziyaretine ilişkin “Zorlu ekonomik şartlar altında işlerini yürüten esnaflarımızın; sabah dükkanını açarken, akşam evlerine dönerken bereketli yarınlar için umut beslemesini istiyoruz. İYİ Parti Vakfıkebir İlçe Başkanımız Alpaslan Beşli ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte bu bağlamda esnaflarımızı ziyaret ettik. Bizleri sıcak ve samimi karşılayan esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Aydın esnaflara yaptığı ziyaretin ardından Vakfıkebir Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu ve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Çobanoğlu’nu da ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ziyaretlere ilişkin “Değerli Başkanlarımıza samimi ev sahipliği için teşekkür ederim.” dedi.
MEMLEKETİ BEŞİKDÜZÜ’NDE ESNAF ZİYARETİİYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Vakfıkebir ziyaretinin ardından memleketi Beşikdüzü’nde de esnafların sorunlarını dinledi. İYİ Parti Beşikdüzü teşkilatının hazır bulunduğu ziyarette esnafların sorunlarını çözmek için harekete geçeceklerini belirten Aydın, “İlçe Başkanımız Serkan Dübüş, belediye başkan aday adaylarımız Akın Nezor, Metin Yücesan, Kamuran Kahyaoğlu ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte hemşehrilerimizle buluştuk. Bizleri kucaklayan esnaflarımıza, hemşehrilerimize ve gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum.” mesajını yayınladı.
ÜÇÜNCÜ YOLUN KARŞILIĞINI GÖRDÜKVakfıkebir ve Beşikdüzü ziyaretlerinin ardından İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, bölgenin büyük ilçelerinden Akçaabat’ta da temaslarda bulundu.
İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı’nda toplantıya katılan Yavuz Aydın, daha sonra sokağa çıkarak ilçenin nabzını yokladı.
Aydın, konuştukları herkesten ve sıktıkları her elden güzel geri dönüşler aldıklarını söyleyerek “İYİ Parti’mizin siyasette, milletimize açtığı 3. yolun karşılığını sokakta gördük. İki kutup arasına sıkışmış Türk Siyasetini bunalımdan kurtarmaya, ülkemize nefes aldırmaya geliyoruz. Hür ve müstakil olarak çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz hiç şüphesiz bize sevgisini eksik etmeyen aziz milletimizdir. Bu duruma binaen emeklinin, işsizin ve ekonomik anlamda dar boğazdan kurtulamayan vatandaşlarımızın yanında olacağımıza İYİ Parti olarak söz veriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: gunebakis.com.tr