Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın Mecliste Emekli Maaşlarını Gündeme Getirdi!

Vatandaşlara yapılan haksızlıklara karşı insanların yanında olduklarını duyuran Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, “En düşük emekli maaşının 10 bin TL olduğu bir ortamda bu insanlar nasıl geçinebilir.
”TOKİ Mağdurlarına Sahip Çıkacağız”Bu insanlar nasıl hayatını idame ettirebilir? Birçok şehrimizde 10 bin TL’ye ev bile kiralanamazken, siz bu rakamı belirlerken hangi kriterleri göz önüne aldınız. İYİ Parti olarak, en düşük emekli maaşının asgari ücret olan 17 bin TL’ye yükseltilmesi tezini savunmaya devam edeceğiz.  Bütün bu haksızlıklar karşısında TOKİ mağdurlarına sahip çıkacağız. Emeklilerimizin haklarını korumaya devam edeceğiz.
İşsiz vatandaşlarımızın yanında olacağız, onların sesini meclisimizden haykırmaya devam edeceğiz. Tek adamın aldığı kararlarla icraat yapan değil, milletten aldığı güçle iş yapan bir iktidar olmak için iki kutup arasına sıkışmış seçmeni üçüncü yolla buluşturmaya söz veriyoruz. İYİ Parti olarak, tutulmayan sözlerin, yerine getirilmeyen vaatlerin takipçisi olacağız.” açıklamasında bulundu.