Trabzonlu Gençler Taraftar Derneği’nden Maç Öncesi Uyarı “Trabzonspor Abidir”

Trabzonspor, perşembe günü kendi sahasında bir diğer Karadeniz ekibi Samsunspor’u konuk edecek. İki Karadeniz Kulübü taraftarları sosyal medyada atışmalara başladı. Samsunspor taraftarları da maça yoğun bir ilgi gösterecek. Maçta bir sorun yaşanmaması adına taraftar dernekleri özellikle genç üyelere uyarılarda bulunuyor.
“Trabzonspor Karadeniz’in Abisidir!”Trabzonlu Gençler Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı, bugün taraftarla buluştu ve maç öncesi uyarılarda bulundu. Sosyal medyada ki atışmaların yersiz olduğunu belirten Fındıkçı, enerjilerini perşembe günü takıma destek olmak için saklamalarını istedi. Samsunsporlu futbolseverlerin yazdıklarına da aynı üslupla karşılık vermemeleri gerektiğini belirten Fındıkçı, “Biz bu bölgenin kendi adıma futbol olarak kesinlikle bunu söyleyebilirim lideriyiz. En üstüz. Biz abiyiz, bizim başarılarımız ortada alt lige düşen, çıkan alt ligden aldığı kupa ile mutlu olan bir takım ile bu tarz atışmalara girmenize zaten gerek yok. Müzemizi görürler. Trabzonspor abidir. Biz abiliğimizi yapacağız ki onlar da saygı duyacaklar.” şeklinde konuştu.
Trabzonlu Gençler Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı’nın Açıklamaları:
Sosyal medya yazarlarını kale almadan hep birlikte sadece sevdamıza odaklanıyoruz. GÜÇLÜ TRİBÜN, GÜÇLÜ TRABZONSPOR İÇİN AVNİ AKER’DE BULUŞALIM! pic.twitter.com/pykJBMILrc
— Jan Başkan (@TGJanBaskan) January 9, 2024