Trabzonlu Minik Taraftarlardan Derbi Yorumu!

Süper Lig’in 21’nci haftasında Galatasaray ile karşılaşacak Trabzonspor, şampiyonluk yarışını yakından etkileyecek bir maça çıkacak.
Karşılaşama öncesi şehirde yediden yetmişe herkes akşam oynanacak maçı bekliyor. Mutlak 3 puan için takımına destekleyecek bordo mavili taraftarlar Akyazı Papara Park’a akın etmeye başladılar.
Trabzonlu Öğrenciler Trabzonspor Galatasaray Maçını DeğerlendirdiMaç öncesi yayıncı kuruluş olan BEIN Sports muhabiri Can Karadeniz, Yomra Merkez İlköğretim okulu öğrencileri ile bir araya geldi.
Süleyman hocanın rehberliğinde toplanan öğrenciler şehrin atmosferini kameralara yansıttı.
İlk olarak konuşan Süleyman hoca minik çocukların Trabzonspor sevgisini anlattı.
“Bizim Felsefemiz bu, Biz Trabzon İle Büyürüz”Süleyman hoca, “Öğrenciler tamamen zaten doğuştan, aileden gelen bir Trabzonsporluluk var. Bizim hayat felsefemiz bu. Biz Trabzon ile büyürüz. Trabzonspor iyiyse biz de çocuklar da mutluyuz” dedi.
Daha sonra Can Karadeniz’in uzattığı mikrofonlara konuşan minik Trabzonspor taraftarları karşılaşma hakkında çeşitli yorumlar yaptı.
Trabzonspor Galatasaray Maçı Kaç Kaç Biter?İlk olarak konuşan Enes Alp adlı öğrenci, maç ile ilgili fikirlerini söyledi, minin öğrenci karşılaşmanın beraberlikle sonuçlanacağını söylerken, Yaşar isimli bir diğer öğrenci Trabzonspor’un Galatasaray’ı yeneceğini söyledi.
Daha sonra sınıftan Galatasaray’ı tutan bir minik taraftar maç hakkında konuştu. En sevdiği futbolcunun Icardi olduğunu söyleyen minik öğrenci kaybetmeleri halinde sınıf arkadaşlarının onunla uğraşacağını söyledi.
Tekrar sözü alan Süleyman Hoca, Trabzonspor’un bu sezonki performansını değerlendirdi.
Abdullah Avcı’ya Güven TamSüleyman hoca şampiyonluk sezonunun ardından beklenti yüksek olduğu için takımın biraz gerilediğini söyledi. 
Abdullah Avcı’nın gelmesinin takıma ivme kazandırdığını aktaran Süleyman hoca, “İnşallah Trabzonspor yukarlara doğru gidecek” dedi.
Kaynak: gunebakis.com.tr