Trabzonlu müdürden acı haber!

Büyükçekmece İlçe Tapu Müdürü Ali Sait Sarıçiçek hayatını kaybetti. Ortahisar ve Akçaabat Tapu Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunan son olarak Büyükçekmece İlçe Tapu Müdürlüğüne atanan Ali Sait Sarıçiçek’den acı haber geldi. Kalp krizi geçiren Sarıçiçek, Mimarsinan Devlet hastanesine kaldırıldı. Hastanenin acil servisinde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi. CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez ve  AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi taziye mesajı yayımladı.
Milletvekili Suiçmez, “Ortahisar ve Akçaabat Tapu Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunan Büyükçekmece Tapu Müdürü Ali Sait Sarıçiçek’in vefatının üzüntüsü içerisindeyim. Merhuma rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, ise şu sözleri kullandı: “Değerli hemşehrimiz Büyükçekmece ilçe tapu ve kadastro müdürü Ali Sait SARIÇİCEK kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bu gece fenalaşan ve Büyükçekmece #Mimarsinan Devlet hastanesine kaldırılarak müdahale altına alınan müdür Sarıçiçek, hastanenin acil servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Merhuma yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun…”