Trabzonspor Basketbol takımı yemekte bir araya geldi!

Trabzonspor Yönetim Kurulu tarafından Basketbol Takımı teknik heyet ve sporcularına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yemek verildi.
Asbaşkan Zeyyat Kafkas, Genel Sayman Sami Karaman, Amatör Branşlar Sorumlusu Derviş Köz ve Basketbol Şube Sorumlusu Ceyhun Eskici ile birlikte Basketbol Takımı teknik heyet ve oyuncularının katıldığı yemeğe il dışında bulunması sebebiyle telefonla bağlanan Başkan Ertuğrul Doğan, oyuncuları tebrik ederek bundan sonraki süreçte başarılar diledi.
Asbaşkan Kafkas da, Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başarılı bir şekilde ilerleyen takımı tebrik ederek, “Başta Başkanımız Ertuğrul Doğan olmak üzere bütün yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte her zaman sizlerin yanındayız. Trabzonspor isminin olduğu her yerde mücadele vardır, kazanmak vardır. Sizler de bunun bilincinde devam ediyorsunuz. İnşallah yolun sonunda şampiyonluk sevinci yaşayacağız. Başta siz sporcularımızı, teknik ekibimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.