Trabzonspor İstedi! Avrupa Kulüpleri Sıraya Girdi 10 Milyon Euro’luk Transfer Bombası!

Trabzonspor’da transfer çalışmaları hızla devam ediyor. Abdullah Avcı’nın liderliğindeki Bordo Mavililerin transfer hedefleri belirginleşmeye başladı. Özellikle hücum hattını güçlendirmeyi amaçlayan Karadeniz ekibi, Pendikspor’un genç yeteneği Erencan Yardımcı’yı gündemine almıştı. 
Erencan Yardımcı İçin Transfer Açıklaması21 yaşındaki milli oyuncu için önemli bir gelişme yaşandı. Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, Pendikspor’da kiralık olarak forma giyen futbolcuları Erencan Yardımcı’ya gelen transfer teklifleri hakkında açıklamalarda bulundu.
”10 Milyon Euro Bonservis Bedeli”Kulaksız sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ”Erencan yardımcı için Fransa, Belçika ve İngiltere’den teklif var, Türkiye’den 3 büyük kulüp ve 4 Anadolu kulübü durumu hakkında bilgi aldı.
Erencan bu sezonu Pendikspor’da tamamlayacak. Sezon sonu için belirlediğimiz fiyat ise 10 milyon euro. 4 sene önce 400.000 euroya transfer ettiğimiz de bizi linç edenlerden özür beklemiyoruz fakat helalleşmek adettendir.” dedi.
Erencan yardımcı için fransa,belçika ve ingiltereden teklif var, türkiyeden 3 büyük kulüp ve 4 anadolu kulübü durumu hakkında bilgi aldı. Erencan bu sezonu pendiksporda tamamlayacak. Sezon sonu için belirlediğimiz fiyat ise 10 milyon euro. 4 sene önce 400.000 euroya transfer…
— Fatih KULAKSIZ (@fatih_kulaksiz) February 1, 2024