Trabzonspor maçı öncesi flaş açıklama! “İkisi de birbirinden kötü”

Trabzonspor,  Süper Lig’in 24. Haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak. Tüpraş Stadyumu’nda oynanacak mücadele yarın saat 19.00’da başlayacak. Maç öncesi değerlendirmelerde bulunan Nihat Kahveci, NutSpor youtube kanalında iki takım içinde eleştirilerde bulundu. Kahveci, “İki büyük takımın maçı. Ama oynadığı şartlar iki takımada yakışmayacak şekilde. İkisi de birbirinden kötü gidiyor.” dedi.
“İkisi de birbirinden kötü gidiyor”Trabzonspor ve Beşiktaş’ın kötü gidişatını dile getiren Kahveci, “Beşiktaş-Trabzonspor derbi sonuçta. İki büyük takımın maçı. Ama oynadığı şartlar iki takımada yakışmayacak şekilde. İkisi de birbirinden kötü gidiyor. Benim anlamadığım son dönemlerde Trabzon’a bakıyorum nerdeyse galibiyet yok. Beşiktaş nerdeyse galibiyet yok. Bu iki takımdan Trabzonspor üçüncü Beşiktaş dördüncü. Trabzon’un puanı 37 Beşiktaş’ın 36. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin 60. Bir kere böyle bir lig olur mu?” ifadelerini kullandı.
Trabzonspor ve Beşiktaş zor durumdalarTrabzonspor ve Beşiktaş maçlarının gollü derbiler olduğunu belirten Kahveci, “Koskoca Beşiktaş daha sezonun bitmesine kaç maç var 9 tane mağlubiyet almış. Trabzonspor 8 mağlubiyet almış. Düşün 2 sene önce şampiyon olmuş Trabzonspor şimdi 24 puan geride. Beşiktaş aynı şekilde. Yakışmayan bir durum ama bu iki takımın maçları güzel oluyor. Genelde gollü oluyor. Ben yine güzel derbi bekliyorum. Çünkü hedef üçüncülük. Galatasaray-Fenerbahçe fena açtı arayı. Bu köprüde çok uzun bir köprü. Bu köprüde daha neler yaşayacaklar. Sezonu şuan bitirelim deseler iki takım hemen imzalar. Yeni sezon hazırlıklarına başlamak ister. Çünkü zor durumdalar. Ama güzel bir maç olacak. İki takımada başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.