Trabzonspor Maçında Skandal Gol Sevincine Flaş Karar!

Trendyol Süper Lig’in 20. haftasında Antalyaspor ile Trabzonspor arasında oynanan maçta, taraflar 1-1 berabere kaldı.
Ancak, maçın dikkat çeken anlarından biri, Antalyaspor’un golünü atan İsrailli futbolcu Sagiv Jehezkel’in skandal bir gol sevinci yaşamasıydı. Müsabakanın 68. dakikasında fileleri havalandıran Jehezkel, gol sevinci sırasında kolundaki bandajın üzerindeki yazıları kameralara göstererek sevinç yaşadı.
Sagiv JehezkelSagiv Jehezkel’e Tepki YağdıSagiv Jehezkel’in İsrail ile Filistin arasındaki çatışmalara değinerek bandajına saldırıların başlangıç tarihi olan 7 Ekim, 100. gün ve İsrail bayrağını simgeleyen işaretleri yazması tepki çekti.
Sagiv Jehezkel Gol Sevinci Sagiv Jehezkel Kadro Dışı KaldıBitexen Antalyaspor konula ilgili açıklama yaptı. Soysyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan  Antalyaspor” Bugün Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmanın 68’inci dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülen Sagiv Jehezkel’in yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.
Yönetim Kurulumuz, sonunda şampiyonluk ya da kupa bile olsa, ülkemizin hassasiyetlerine karşı davranışlarda bulunulmasına asla müsaade etmeyecektir. Saygılarımızla.” ifadelerine yer evrdi.
? Kamuoyunun Dikkatine!Bugün Trabzonspor ile oynadığımız karşılaşmanın 68’inci dakikasında attığı golden sonra bileğindeki yazıyı paylaşarak ülkemizin milli değerlerine aykırı hareket ettiği görülen Sagiv Jehezkel’in yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılmasına karar… pic.twitter.com/Bu67KF27zp
— Bitexen Antalyaspor (@Antalyaspor) January 14, 2024