Trabzonspor ve Galatasaray Arasında Golcü Takası! Canlı Yayında Açıkladı

Trabzonspor’a büyük umutlarla gelen, Umut Bozok bordo mavililerde istediği performansı sergileyemedi. Bjelica döneminde forma şansı bulan Umut, Abdullah Avcı’nın takımın başına gelmesiyle formayı unuttu. 
Umut Bozok Formayı UnuttuAbdullah Avcı’nın raporu doğrultusunda gidecekler listesinde yer alan eski gol kralı yüksek yıllığı yüzünden bir türlü transfer olamıyordu. Bir kaç takım ile görüşen Umut Bozok istediği teklifi bulamayınca bordo mavililerde kaldı.
Umut Bozok AntrenmandaErtem Şener Umut Bozok Takasını DuyurduAra transfer döneminde ayrılması gündemde olan Umut için Ertem Şener’den flaş bir iddia geldi. Şener YouTube kanalında yaptığı açıklamada; “Galatasaray ve Trabzonspor takas için görüşmeler başladı. Umut Bozok, Trabzonspor’da dikiş tutturamadı.
Halil Dervişoğlu ise beklenen patlamayı yapamadı. Umut Bozok, küçükken Galatasaray’ı tutuyordu. Halil ise aslen Trabzonlu ve Trabzonspor’u tutuyordu. Bu transferin gerçekleşme ihtimalini yüksek görüyorum.” dedi.
Halil Dervişoğlu Basın ToplantısıTransfer İçin Top OyunculardaUmut Bozok ile Halil Dervişoğlu takasından bahseden Şener topun artık kulüplerde ve oyuncularda ifade olduğunu belirterek “Okan Buruk ve Abdullah Avcı bu takasa sıcak bakıyorlar. Söz artık oyuncularda ve yönetimlerin el sıkışmasında.” dedi.
27 yaşındaki Umut Bozok, bu sezon Trabzonspor formasıyla sadece 4 maçta süre aldı ve skora katkı yapamadı. 24 yaşındaki Halil Dervişoğlu, Galatasaray’da şans bulduğu 12 maçta 2 gol kaydetti.
Kaynak: gunebakis.com.tr