Trabzonspor’a 18’lik Yıldız Transferi! Abdülkadir’in Yeri Gurbetçi Futbolcu İle Doldurulacak…

Günebakış Spor Özel// Trabzonspor Transfer Haberi:Trabzonspor’un transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo Mavili ekipte özellikle orta saha ve savunma için çalışma yapılırken son ayrılıklarla birlikte 10 numara pozisyonu içinde araştırmalar başladı. Trabzonspor Scout ekiplerinin izleme halinde olduğu genç futbolcu Ali Eren Ersungur ise Trabzonspor’un ilgilendiği ve transfer edebileceği oyunculardan biri olarak göze çarpıyor.
18 yaşında olan ve Karlsruher SC U19 takımında forma giyen gen futbolcu ayrıca Türkiye Milli Takımı genç yaş gruplarında da forma giyen futbolcu Türkiye U17 formasıyla Ay Yıldızlı forma için mücadele ediyor.
Trabzonspor Transfer İçin Yakın Takipte: Almanya’da Gözlem Altında…Almanya’da da dikkat çeken futbolcu için Avrupa’dan önemli kulüplerinde izleme komitesi gönderdiği fakat genç futbolcuyu Trabzonspor’un uzun süredir düzenli bir şekilde takip halinde olduğu öğrenildi. 
1,85 boyunda olan ve yaşına göre fiziksel yapısı dikkat çeken Ersungur, Almanya’dan gelen kaynaklara göre Trabzonspor’a transfer olmaya hazırlanıyor.