Trabzonspor’da Abdulkadir Ömür Çıkmazı! “Ücretimi ödeyin kiralık gideyim”

Trabzonspor’da şampiyon kadronun önemli halkalarından biri olan ancak performansı nedeniyle zaman zaman bordo-mavili taraftarların hışmına uğrayan Abdülkadir Ömür yine sancılı bir süreçten geçiyor.
Son olarak 23 Aralık’ta oynanan ve 1-1 biten Başakşehir maçında 81 dakika sahada kalan ve protesto edilen Abdülkadir Ömür’ün ayrılığı kafasına koyduğu öğrenildi.
Abdulkadir Ömür AntrenmandaAbdulkadir Ömür Ne Maçta Antrenmanda Yer AldıBaşakşehir maçının ardından antrenmanlara çıkmayan 24 yaşındaki oyuncu Ankaragücü maçının kadrosuna da yer almamıştı.
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı da Ankaragücü maçı öncesinde Abdülkadir Ömür için üstü kapalı bir şekilde, “Ömür’ün bir hafta önceden de kasığında ağrısı vardı” diyerek kısa bir açıklama yapmıştı.
Abdulkadir Ömür KoşuyorAbdulkadir Ömür’ün Ayrılmak İstediği İddia EdildiGenç futbolcu cephesinde bu hareketli günler yaşanırken Abdülkadir Ömür’ün de yönetime, “Bırakın gideyim” dediği iddia edildi.
Ömür’ün bu talebi karşılığında bordo-mavili kurmayların da “Teklif getir, değerlendirelim” yanıtını verdiği öğrenildi.
Abdulkadir Ömür MaçtaAbdulkadir Avrupa’nın Yolunu TutabilirKafası oldukça karışık olan Abdülkadir Ömür’ün, Hollanda ekibi Fortuna Sittard’a gitmek istediği ve bunun için yönetimden kolaylık istediği de iddia edildi.
Trabzonspor’dan kazandığı ücretin bir kısmını Hollanda ekibinden alacak olan genç futbolcunun eksik kalan bölüm içinde bordo-mavililere, “Ücretimin bir bölümünü de siz ödeyin” dediği iddia edildi.
Trabzonspor kurmaylarının ise sıkıntılı günler geçiren Abdülkadir Ömür olayını nasıl çözeceği merak konusu.
Kaynak: gunebakis.com.tr