Trabzonspor’un Chukwuani Sevdası Depreşti! Ama…

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yaptığı detaylı analizler ve kapsamlı çalışmalar sonucunda takviye yapma kararı aldı. Özellikle orta saha bölgesinde takımın ihtiyaç duyduğu güçlendirmeleri belirleyen Avcı, bu doğrultuda harekete geçti.
Abdullah Avcı – TrabzonsporTrabzonspor’da Yeniden Tochi Chukwuani Harekatı Bu doğrultuda geçtiğimiz transfer sezonunda adı sıkça gündeme gelen, 20 yaşındaki Nijeryalı orta saha oyuncusu Tochi Chukwuani, tekrar Trabzonspor’un transfer gündemine geldi.
Geçen sezon Lyngby BK formasıyla sergilediği etkileyici performans ile dikkat çeken Chukwuani, Trabzonspor’un orta saha takviyesi için önemli bir hedef olarak belirlendi.
Tochi ChukwuaniTochi Chukwuani  Avrupa’nın Da RadarındaÖte yandan, sezon başında Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan genç orta saha oyuncusu Tochi Chukwuani’nin, Lyngby takımıyla olan sözleşmesini uzatmayı reddettiği iddia edildi.

Danimarka Ligi’nde bu sezon sergilediği etkileyici performansla dikkat çeken 20 yaşındaki Chukwuani, 2 gol ve 2 asistle ön plana çıkarak hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın diğer kulüplerinin radarına girdi.