Uğurcan Çakır’dan flaş Abdülkadir Ömür açıklaması!

Trabzonspor kendi evinde Atakaş Hatayspor’u 2-0 yendi. Trabzonspor, Trendyol  Süper Lig’in 25. haftasında bugün sahasında Atakaş Hatayspor’u konuk etti. Karşılaşma Trabzonspor’un 2-0’lık galibiyeti ile sona erdi. Maç sonu Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır soruları yanıtladı.
“Hem üzüldüm hem onun için sevindim”Günebakış spor muhabiri Ezgi Alp’in Abdülkadir Ömür sorusuna cevap veren Uğurcan Çakır, “Onun ayrılması hem üzüldüm hem onun için sevindim.” dedi. Yaklaşık 14 senedir arkadaş olduklarını dile getiren Çakır, “Abdüş altyapıdan beri yaklaşık 13-14 seneden beri arkadaşım. Trabzonspor tarihinde de bir çok başarı elde ettik beraber. Onun ayrılması hem üzüldüm hem onun için sevindim. Oralarda hem bizi hem ülkemizi hem Trabzonspor’u en iyi şekilde temsil edecektir. Futbolda bunlar oluyor. Önümüze bakmamız gerekiyor. Ona başarılar diliyorum. Süreklide konuşuyoruz.” yanıtını verdi.
?️Uğurcan Çakır’dan Maç Sonu Papara Park’ta Abdülkadir Ömür sözleri : “Herkesin önüne bakması lazım!”@EzgiAlp04 pic.twitter.com/XKka4n1QOY
— Günebakış Haber (@gazetegunebakis) February 12, 2024