Volkan Konak Zehir Zemberek Sözlerle Şarkı Söylemeyi Bıraktığını Açıkladı!

Trabzonlu ses sanatçısı Volkan Konak, müzik kariyerine noktayı koyduğunu sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.
Siyasi duruşu ve Atatürk paylaşımlarıyla sürekli gündeme gelen Trabzonlu sanatçı son olarak Diyanet İşleri Başkanı’nı hedef almıştı.
Volkan Konak Diyanet İşleri Başkanı’nı Hedef AlmıştıKonak Diyanet İşleri Başkanı için, “Atatürk’ün kurduğu diyanetin, koltuğunu işgal eden zat; insanlığın hizmetine ücretsiz sunulan dini, maaşla icra etmek, eğlence ve de turizm alanında çalışan ve bu sektörlerin vergisinden maaş almayı içine sindirmek ancak sizin gibi bezirgan saltanatı süren kişilere yakışır. Bu akşam maaş ve ödeneklerinize katkı olması için bir kadeh de sizler için içiyorum. Lütfen kabul buyurunuz…” sözlerini kullanmıştı.
Siyasi söylemler ve tartışmalar gölgesinde gündem olan Volkan Konak artık şarkı söylemeyeceğini açıkladı.
Volkan Konak Daha Şarkı SöylemeyecekSosyal medya hesabından kararını duyuran Trabzonlu sanatçı, Türkiye ve Orta Doğu’da siyasi partilerin tarikat ya da tek adam sistemine kaydığına dikkat çekti.
Konak, siyaset yapanların amacının sadece zenginleşmek olduğunu ifade ederken, vefasız ve sevgisiz bir ortamda şarkı söylemeyeceğini belirtti.
Konak sözlerinin devamında sevenlerine seslenerek, “Beni silin” ifadesini kullandı.
Volkan Konak’ın Paylaşımı“Ülkemizde ve Orta Doğuda siyasi partiler ya tarikat ya tek adam sistemidir ve de siyaset yapan kişilerin zenginleşme alanıdır. Vefasız ve sevgisiz bu siyaset korosunda şarkı söylemem. Dolayısı ile beni silin. Ben yokum”