Yazarlar Birliği’nden KTÜ Rektörü Çuvalcı’ya Ziyaret!

Türkiye Yazarlar Birliği Trabzon Şube Başkanı Kamuran Tuna, beraberindeki 11. Olağan Genel Kurul sonrası oluşan yeni Yönetim Kurulu Üyesi; Cevat Öztürk, Adanan Bıyıklıoğlu, Saadet Yılmaz ve Emine Çolakoğlu ile birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyaret etti.
Kültürel Faaliyetler KonuşulduZiyarette, Yazarlar Birliği Trabzon Şube Başkanı Kamuran Tuna, Rektör Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya birliğin teşkilat yapısı, yapılan çalışmalar ve kültürel faaliyetler hakkında bilgi verdi. Başkan Tuna görüşmede ayrıca Rektör Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya, kültürel hassasiyeti ve kültürel programlara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yazarlar Birliği Trabzon Şube Başkanı Kamuran Tuna nezdinde yeni Yönetim Kurulu’na başarılar diledi. Görüşme, KTÜ ve Türkiye Yazarlar Birliği paydaşlığında gerçekleştirilebilecek programların istişare edilmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.