Yeniden Refah Partisi Maçka Belediye Başkan Adayı İsmail Öztürk ”Belediyemizde Rüşvete Asla Yer Olmayacak’’

Halkı ziyarette görüşmenin bir samimiyet buluşması olduğunu belirtilen Öztürk, “Hayalde kalan hiçbir söz vermeyeceğiz.” dedi.  Öztürk ziyaretle ilgili şu ifadelere yer verdi; “Ziyaretlerimizde, her bir vatandaşımız ile konfor alanında buluşma imkanı yaşıyoruz.
Mihenk taşımız samimiyettir, bu samimiyete mukabelede bulunan kıymetli vatandaşlarımız, sorunlarından ve taleplerinden eleştirilmeden, yargılanmadan özgürce bahsedebilmenin refahına kavuşuyor.
Halkımızın her bir cümlesini önemle dinliyor, özveriyle not alıyoruz. Her mahallemize özel oluşturduğumuz çalışma ajandamızda notlarımızın kontrol ve gerçekleştirilebilir yönünü değerlendiriyoruz.
Asılı kalan hiçbir projeye yer vermiyoruz, hayallerde kalan sözlere, vaad edilen rüşvetlere ahlaklı belediyecilik anlayışımızda yer yoktur. Bu minvalde çalışmalarımıza ivme kazandırarak, ahlâkla, azimle refaha adım adım ilerliyoruz. Hane ziyaretlerimizde samimiyetimize mukabelede bulunan, misafirperverliğini hissettiğimiz kıymetli Sevinç Mahallesi halkına teşekkürlerimizi sunuyor, refahlı günlerde tekrar bir araya gelmeyi ümit ediyoruz.” dedi.