Bakanlık Duyurdu: Sözleşmeli 45 Bilişim Personeli Alınacak!

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Resmi Gazete’de Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı Yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre;
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 375sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 6 ncı maddesine dayanılarak 31.12.2008 tarih ve27097 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgiİşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller HakkındaYönetmeliğin” 8 inci maddesinin 2 inci fıkrası uyarınca sözlü/uygulamalı yöntem ile 45 (kırkbeş)sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.
BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ;
Genel ve Özel Şartlar başlıklarında istenilen nitelikler zorunlu şartlardır.Başvurular dijital ortamda 24.04.2024 – 10.05.2024 tarihleri arasında saat 23:59’akadar alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-Devlet (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı/Kariyer Kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerindenbaşvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabuledilmeyecektir.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!