Bahar 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Bahar, Kendisini Rengin ile Aldatan Kocası Timur’u Öldürecek mi?

Bahar 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Bahar, Kendisini Rengin ile Aldatan Kocası Timur’u Öldürecek mi?
Merakla beklenen Bahar Dizisi 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı. 23 Nisan Salı günü ekranlara gelecek olan dizi Bahar’ın 10. bölüm fragmanında intikam almaya yeminli bir Bahar görüyoruz. Ama bu intikamın boyutunu kestiremiyoruz. Kocası Timur’dan nasıl bir intikam alacak? Yoksa öldürecek mi?
Bahar Dizisinin Fragman ve Bölümleri için gunebakis.com.tr de kalın.
Bahar Dizi Her Salı Show’da Saat 20.00’de 
Bahar Dizisi 10. Bölüm 2. Fragmanı İzle!

Bahar Dizisi 10. Bölüm Özeti
Merakla beklenen Bahar Dizisi 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 23 Nisan Salı günü  ekranlara gelecek olan Bahar’ın 10. bölüm fragmanında Bahar’ın kafasını kemiren sorularına yanıt bulabilmek için Timur’a son bir şans verir. Peki Timur bu şansı değerlendire bilecek mi? Yoksa Bahar tüm sorularının cevabını kendi mi öğrenecek? 

Ne kocası ne de Rengin’den beklediği itirafı alamayan Bahar, intikam almaya yeminli gibi görünüyor. Ama bu intikamın boyutunu kestiremiyoruz. Kocası Timur’dan nasıl bir intikam alacak? Yoksa öldürecek mi?

Bahar Dizisi’nin Konusu
Bahar, ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren, her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak. 

Bahar Dizisi 9. Bölüm Özeti
Bahar’ın 9. Bölümünde; Timur ile Rengin kaçınılmaz sona doğru yaklaşmaktadır. Timur, Bahar’a her şeyi itiraf etme noktasına gelir. Bu nedenle Rengin, kendisini yeni ve büyük kararların eşiğinde bulur. Yaşadığı şüphenin çıkmazındaki Bahar’ın sağlık durumu kötüleşir. Yakın çevresi Bahar’a destek olmak için kolları sıvar. Organ yetmezliği tanısı ile gelen yeni bir hasta Bahar’da çok tanıdık duygular uyandırır. Bu hastaya yardımcı olabilmek Bahar için kişisel bir mesele halini alır. Bahar aradığı desteği kadın dayanışmasında bulacaktır. Timur gerçeklerin üstünü kapamaya çalışsa da sırrı git gide yayılır. Rengin’in yaptığı baskılar Timur’u kaçınılmaz bir sona doğru götürür. Hastaneye bağış toplamak için düzenlenen balo sırasında büyük bir gerçek ortaya çıkacaktır.
Bahar 10. Bölüm 2. Fragmanı İçin Tıklayın!
Bahar 9. Bölüm Full HD İzlemek İçin Tıkla!

OYUNCULAR
Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan, Ecem Özkaya
KÜNYE
Yapım: MF Yapım
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Ayça Üzüm